• Adile Naşit Blv. Aris Grand Tower No: 312 Esenyurt / İST
  • Contact Us +90 212 671 69 69

Mersin Marina

Doğu Akdeniz'in en büyük yat limanı

2011 yılında hizmet vermeye başlayan Mersin Marina, Doğu Akdeniz’deki en büyük marinalardan birisi olarak Tor Holding bünyesine katılmıştır. Toplamda 1000 yatlık bağlama kapasitesi sunan marina kültür-sanattan alışverişe, dış ticaretten yaşam alanlarına kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Mavi Bayrak belgeli Mersin Marina, Tor Holding’in benimsediği evrensel değerler olan çok yönlü hizmet, sürdürülebilirlik ve doğaya saygı ilkelerini benimsemiştir. 210,000 metrekarelik alan üzerinde yer alan Mersin Marina uluslararası standartlarda saygın bir “karma yaşam merkezi” olarak faaliyet göstermektedir.

Denizin Karayı Karşıladığı En Güzel Yer: Mersin Marina

Akdeniz’in en büyük marinalarından birisi olan, Mavi Bayrak belgeli Mersin Marina tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Deniz ticaretinden denizcilik hobisine, kültür-sanat ve yaşam aktivitelerinden konaklamaya kadar her kulvardaki talepleri yerine getirebilmektedir.
Mersin Marina hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
Awesome Image

Hizmetler

Denizcilik alanında duyulan ihtiyaçları çok yönlü bir biçimde karşılıyoruz. Bir karma yaşam ve ticaret merkezi olarak hem kültür-sanat hem de ticaret açısından aktif hizmetler ve kolaylıklar sunuyoruz. Mersin Marina güzel bir gün geçirmek için tercih edilebileceği gibi denizcilik ve deniz ticareti için de güvenilir bir seçenektir.

Etkinlikler

Kültür ve sanatın her zaman canlı olduğu Mersin Marina bünyesinde spor, tiyatro ve müzik etkinliklerinin gerçekleştirilmesine olanak veren ileri teknoloji tesisler bulundurmaktadır. Marinada yıl boyunca dünyaca ünlü müzisyenlerin konserleri, oratoryolar ve yelken eğitimleri gibi çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir.

Mersin Marina

  • Address : Adnan Menderes Bulvarı Eğriçam Mah. No:33 Yenişehir-MERSİN
  • Phone : +90 324 330 03 00
  • Email : [email protected]

Grand Sirkeci Hotel

Turizm alanında ilk şirketi Grand Sirkeci Hotel'i kuran Tor Holding, Türkiye'nin önemli Turizm kentlerinde en seçkin bölgelerdeki arazi geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir. Grand Sirkeci Hotel, Tor Holding'e özgü müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir...

Her köşesinde eski İstanbul’un ruhunu yansıtan Grand Sirkeci Otel, şehrin kıymetli zamanlarına eşlik eden tarihi dokusuyla hikâye ve efsanelerin tam kalbine yolculuk yapacağınız eşsiz bir konaklama deneyimi vadediyor.

Tarih mirasıyla pek çok zenginlik taşıyan mekân, özel olarak hazırlanan odaları ile İstanbul’daki anılarınıza değer katacak ve hayal ettiğiniz konforla buluşmanızı sağlayacak.

Önemli ulaşım ağlarına yakınlığı ile dikkat çeken Grand Sirkeci Otel; Sultanahmet Camii, Ayasofya, Topkapı Sarayı ve Kapalıçarşının bulunduğu tarihi yarımadanın tam kalbinde yer alıyor.

Tarihi Yarım Ada'nın Kalbinde!

İstanbul’un tarihine yolculuk

İstanbul’un cazibeleri, ziyaretçilerini bin yıldır ticaret, iş ve kültür merkezine çekmektedir. Şehrin en canlı ve modern bölgesinde yer alan Grand Sirkeci Hotel, İstanbul’un köklü tarihinin kalbinde konaklamak isteyenlere eşsiz bir deneyim sunuyor.
Grand Sirkeci Otel hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
Awesome Image

Grand Sirkeci Hotel

  • Address : Hobyar Mah. Büyük Postane Cad. No: 24 34112 Sirkeci/İstanbul
  • Phone : +90 212 945 06 14
  • Email : [email protected]