• Adile Naşit Blv. Aris Grand Tower No: 312 Esenyurt / İST
  • Contact Us +90 212 671 69 69

Tor Holding, içselleştirdiği "hizmet kalitesi" anlayışıyla yurt içinde olduğu kadar uluslararası markette de üstünlüğünü kanıtlayarak büyük başarılara imza atmaktadır.

Geleneksel tarım yöntemlerinin yıllardır üreticiye kattığı bilgi ve deneyim birikimiyle yeni nesil teknolojileri birleştirerek hem alıcı hem de satıcı için maksimum verimliliğe ulaşmak için çalışmaktadır. Kurulduğu günden bu yana uzmanlaştığı her alana yeni bir soluk getiren Tor Holding, tarım sektörüne de inovatif bir bakış açısıyla yaklaşmaktadır.

Tor Holding, benimsediği müşteri odaklılık ilkesini zirai faaliyetler ve tarım ürünleri ihracatı gibi alanlarda da uygulamaya devam etmektedir. Ulusal ve uluslararası düzeyde uygulanan tüm gıda üretim politika ve prosedürlerini yakından takip etmekte, kalite standartlarını bu doğrultuda şekillendirmektedir. Bu yüzden TAREKS, TSE Belgesi gibi sertifikasyonlara ek olarak Türkiye İhracatçılar Birliği Kaydıyla sorumlusu olduğu bütün ürünleri belli kriterlere tabi tutarak denetlemektedir.

Türkiye'de Tarımın Tarihsel Bağlamı

Türkiye'de Tarım

Yeryüzünün ilk medeniyetlerine ev sahipliği yapan Anadolu toprakları insanlara hayat vermeye devam etmektedir. Bu verimli topraklar, adı uygarlık tarihiyle bir anılan Ege’nin ilk zeytin ağaçlarından veya bir zamanlar güzelliğiyle Mezopotamya insanlarını büyüleyen Babil’in asma bahçelerinden asırlar sonra bile halklar için büyük bir önem taşımaktadır. Tor Holding, Anadolu’da yüzyıllardır süregelen tarım faaliyetlerine ve üretime aynı büyük önemle yaklaşmaktadır.
Awesome Image

Lojistik

Tor Holding, yurt dışındaki müşterilerine en rahat ve en kaliteli lojistiği sağlamak için çalışmaktadır. INCOTERMS kapsamında ürünlerin teslimat sürecinde, partnerimize tüm gümrük vergileri, sigorta giderleri ve süreç kapsamındaki tüm lojistik giderleri güvence altına alan seçenekler sunar. Ürünlerin sağlıklı ve güvenli bir şekilde elinize ulaşması için en gelişmiş lojistik teknolojileri kullanır, Frigo konteyner gibi yenilikçi yöntemlerden yararlanır.

Ürünler

Tor Holding, kalite odaklı bir ziraat mühendisliği yaklaşımı ile en son teknolojiler kullanarak üretim yapmakta ve ihraç ettiği bütün ürünleri laboratuvarlarda test etmektedir. Tarım ürünleri ihracatları kapsamındaki üst düzey kalite kontrol prosedürlerine uygun olarak ürünlerin yağ oranını, saflığını ve nemini denetleyerek gıda sağlığı ve güvenliği konusundaki prensiplerinden hiçbir ödün vermemektedir. Türkiye'nin en verimli topraklarında yerel üreticilerle iş birlikteliği içerisinde gelişmiş zirai yöntemlerle çalışmakta ve tüm tarım politikasını “Organik Üretim" ilkesi doğrultusunda şekillendirmektedir.

Agrowell

  • Address : Namık Kemal, Aris Grand Tower, Adile Naşit Blv. NO:30-32, 34513 Esenyurt/İstanbul
  • Phone : +90 212 945 06 15
  • Email : [email protected]