• Adile Naşit Blv. Aris Grand Tower No: 312 Esenyurt / İST
  • Contact Us +90 212 671 69 69
Hakkımızda

Tor Holding

Tor Holding’in temelleri 1990’lı yıllarda İbrahim Halil Torun tarafından kurulan Tekstil firmasına dayanır. Kuruluşunu takip eden yıllarda İnşaat, Yatırım, Turizm ve Tarım alanlarında faaliyetlerini genişleterek yatay ve dikey büyüme politikası izlemiş ve 2020 yılında şirketler grubu Tor Holding çatısı altında toplanmıştır.

2000’li yılların başında ikinci jenerasyonun yönetime dahil olması ile teknoloji ve inovasyona verdiği önemi artırarak dijital dönüşümünü tamamlayan şirketler grubu, yenilikçi yaklaşımlar ve yatırıma verdiği önemle büyüyen, her ekonomik şarta ve değişime ayak uydurabilen bir topluluk haline gelmiştir.

Awesome Image

Vizyon

Geçmişten bugüne, bugünden yarına...

TOR'un kurumsal vizyonu, faaliyet gösterdiği sektörlerde Tor Holding'e özgü kalite standartını koruyup geliştirerek, girişimci ve inovatif vizyonuyla yeni yatırımlar ile büyümeyi sürdürmektir.
Awesome Image

Birlikte gelişiyor,
Birlikte Büyüyoruz.

Tor Holding olarak müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmet sunmayı kalite standartı olarak benimsiyoruz.
Öngörülebilir ve yüksek büyüme potansiyeli olan, istikrarlı nakit akımı sağlayan ve çoğunlukla monopol ya da rekabeti az olan yatırım alanlarında, güçlü stratejik işbirlikleri ve büyüme stratejileri izleyerek, sürdürülebilir değerler yaratmaya devam ediyoruz.